Değişen Dünyanın Büyüyen Gücü

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Liftli Taşımacılık Hizmet Alanlarımız

Liftli Kamyon

Cihazlarınız, paletli malzemeleriniz liftli kamyon veya liftli kamyonetler vasıtasıyla yükleme işlemi yapılır. Şehir içi veya şehirler arası sevkiyatlar araç sürüşü dahil profesyonel elemanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca taşınacak malzemelere isteğe bağlı olarak yük sigortası hizmeti de vermekteyiz.

Paletli Malzemeleriniz liftli araçlarımızda bulunan transpalet yardımı ile aracımızın 500-1500 Kg lifti üzerine alınır. Yer seviyesinde bulunan malzeme aracın Lifti sayesinde malzeme araç kasa hizası seviyesine gelir. Daha sonra malzeme liftten aracın kasasına alınarak sabitlenir. Gereken önem ve hassasiyet gösterilerek gideceği istikamette güvenli bir şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Cihazlarınızın veya malzemelerinizin elektronik aksamları, boyalarında darbe olmaması için firmamıza beyanınız doğrultusunda şirketimiz tarafından malzemeleriniz ambalajlanıp liftli araçlarımıza sabitlenip ilgili yerlere güvenli bir şekilde teslimatını yapmaktayız. Malzemenin kat indirme ve kat çıkarma işlemleri sırasında uzman kayışlarımızla malzemenin sağlıklı bir şekilde transferini yapmaktayız.

Medikal Malzemeleri

Diş koltukları, röntgen cihazları, MR cihazları, sedyeler, hasta yatakları, EKG cihazları, ameliyat odaları, elektronik cihazlar, yazicilar, bilgisayar, numaratörler, oturma bankları.

Elektronik Cihazlar

Güç kaynakları, UPS cihazları, kabinleri, server, power, bilgisayar sarf malzemeleri, bilgisayarlar, disk kırıcılar, kağıt öğütücüler, kabinet, çelik kasalar, ses sistemleri, anfiler, kolonlar, ses mikserleri, kulaklıklar, mikrafonlar v.b...

Fuar Malzemeleri

Cam fanuslar, standlar, dekor malzemeleri, sahne malzemeleri, case, ses sistemleri, ışık sistemleri, platformlar, sandıklar, mikrafonlar, kulaklıklar, sandalyeler, masalar, oturma grupları v.b....

Taşıdığımız Yükler

Paletli yükler, kolili yükler, streç yükler, korumasız yükler, varil yükler, paletli araç parçaları v.b....

liftli malzeme yüklemeliftli malzeme taşımacılığıliftli malzeme yüklemeliftli kamyon

liftli ürün taşımafuar taşımacılığıElektronik ürün taşımacılığı

Araç Türlerimiz

  • 7 mt lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyonlar
  • 6 mt lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyonlar
  • 5 mt lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyonetler
  • 4.mt lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyonetler
  • 4.50 m lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyonetler

Not: Liftli Kamyonlarımız ve liftli kamyonetlerimiz Liftli Araç Olarak Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Kiraya Verilmektedir.